ارتروز جوانان و درمان فیزیوتراپی
ارتروزجوانان و درمان فیزیوتراپی
فروردین ۱۷, ۱۳۹۸
تعویض مفصل زانو
تعویض مفصل زانو
فروردین ۱۹, ۱۳۹۸

تعرفه و هزینه فیزیوتراپی و لیزر درمانی

کلینیک فیزیوتراپی سبلان شرق

کلینیک فیزیوتراپی سبلان شرق

تعرفه و هزینه فیزیوتراپی و لیزردرمانی و سایر خدمات نوین فیزیوتراپی مانند شاک ویو ، مگنت ، نیدل و…یکی از دغدغه های اصلی بیماران و نیازمندان به این نوع درمانها میباشد.

با نگاهی به  تعرفه و هزینه فیزیوتراپی و لیزردرمانی میتوان دریافت که پرداخت بسیاری از این هزینه ها برای بسیاری سنگین و دشوار است..

 

فیزیوتراپی و لیزر درمانی سبلان شرق

فیزیوتراپی و لیزر درمانی سبلان شرق

 

مرکز فیزیوتراپی ، لیزردرمانی ومگنت تراپی سبلان شرق سعی کرده است تا علاوه بر مجهز بودن به تمامی امکانات نوین و پیشرفته فیزیوتراپی نظیر لیزر، مگنت ، الکتروتراپی ، منوال تراپی و درای نیدلینگ و حضور اساتید رشته فیزیوتراپی،  اقدام به عقد قراردادهای بیمه ای با اکثر بیمه های پایه درمانی اعم از نیروهای مسلح ، تامین اجتماعی و خدمات درمانی کند.

 

علاوه بر این مرکز فیزیوتراپی سبلان شرق با اکثر بیمه های مکمل هم قرارداد بسته تا بتواند در امر تامین هزینه های فیزیوتراپی ، کمک حال بیماران عزیز باشد.

لذا فیزیوتراپی سبلان شرق، بعنوان یک مرکز فیزیوتراپی فعال در منطقه شرق تهران که روزانه مراجعات زیادی دارد تلاش میکند ضمن ارائه بهترین خدمات درمانی و فیزیوتراپی با بهترین امکانات، از فشار بار مالی به بیماران خود بکاهد.

بیماران محترم و مراجعه کنندگان عزیز میتوانند با مراجعه به سایت مرکز یا با شماره گیری تلفن شبانه روزی ۸۶۰۱۱۲۷۰ نسبت به اطلاع از بیمه های طرف قرارداد و هزینه درمان خود اقدام نمایند.

ضمنا بیماران محترم میتوانند علاوه بر درمان فیزیوتراپی، از مشاوره های رایگان این مرکز هم بر خوردار باشند.

 

 

متخصصان ما در کلینیک فیزیوتراپی سبلان شرق یکی از کلینیک های فیزیوتراپی مجهز در شرق تهران با ارزیابی دقیق شرایط شما مناسب ترین روش های فیزیوتراپی را برای بهبود مشکلات شما به کار می گیرند.
در صورتی که بیمار شما بدلیل مشکلات حرکتی توانایی خروج از منزل را نداشته باشد نیز ما خدمات فیزیوتراپی در منزل را به شما ارائه می دهیم.
آدرس کلینیک :
تهران ، سبلان شمالی ، بالا تر از ایستگاه مترو سبلان ، نبش کوچه بی غم ، ساختمان پزشکان سینا ، پلاک ۳۸۲ 
طبقه اول ، واحد ۲۰
تلفن تماس :
۰۲۱-۸۶۰۱۱۲۷۰

 

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در شرق تهران – فیزیوتراپی در خیابان گرگان – فیزیوتراپی در نظام آباد – فیزیوتراپی در خیابان سبلان – متخصص فیزیوتراپی در شرق تهران – متخصص درمان دستی – فیزیوتراپی در منزل شرق تهران -لیزردرمانی در شرق تهران – – بیمه البرز – بیمه کوثر – بیمه ملت – بیمه شهرداری – بانک ملی – بانک مرکزی – SOS- سامان – تجارت.

 

 

UA-11641677-1