فیزیوتراپی با بیمه سینا در کلینیک فیزیوتراپی سبلان شرق تهران

فیزیوتراپی با بیمه سینا

کلینیک فیزیوتراپی سبلان شرق جهت رفاه حال بیمه شدگان محترم بیمه سینا و ارائه خدمات درمانی فیزیوتراپی اقدام به عقد قرارداد با بیمه تکمیلی سینا نموده است.

مشاهده نسخه الکترونیکی فیزیوتراپی

شما می توانید با وارد نمودن کد ملی، نسخه‌ی فیزیوتراپی خود را مشاهده نمایید.

برای مشاهده کلیک کنید!

مرکز فیزیوتراپی سبلان شرق به عنوان یکی از بهترین مراکز تخصصی فیزیوتراپی در شرق تهران، تمام تلاش خود را می کند تا مراجعین محترم تنها دغدغه بهبودی داشته باشند و تا جایی که امکان دارد از بار هزینه های درمان کاسته شود. برای سهولت کار و راهنمایی بیماران محترم، نحوه پذیرش بیماران را در مرکز فیزیوتراپی سبلان شرق، خدمتتان تشریح می کنیم.

آموزش برخورداری از خدمات فیزیوتراپی با استفاده از بیمه سینا

در ابتدا بیمار باید دارای نسخه کاغذی و یا الکترونیک از پزشک درمانگر خود باشد،

کلینیک فیزیوتراپی سبلان شرق مجهز به سیستم نسخه خوانی الکترونیکی بوده و بیماران از این بابت مشکل و نگرانی نخواهند داشت.

بیمار از زمان تجویز پزشک یک ماه فرصت خواهد داشت که به فیزیوتراپی مراجعه کند.

جهت رفاه حال بیماران، کلینیک فیزیوتراپی سبلان شرق به سیستم آنلاین صدور معرفی نامه بیمه تکمیلی سینا مجهز شده است، به این صورت که بیماران دیگر لزومی ندارد به مرکز بیمه مراجعه کرده و اقدام به دریافت معرفی نامه کند.

در صورتی که معرفی نامه  صادر شده توسط مرکز بیمه دارای سقف مالی کافی باشد، با توجه به اینکه مرکز فیزیوتراپی سبلان شرق با تمامی بیمه های پایه قرارداد دارد، هزینه فیزیوتراپی در این مرکز به صورت کاملا رایگان خواهد بود.

فیزیوتراپی

استعلام هزینه فیزیوتراپی با بیمه های پایه و بیمه تکمیلی :

مرکز فیزیوتراپی سبلان شرق در راستای اهداف خود مبنی بر انجام بسیاری از فعالیت های اطلاع رسانی مرکز از راه دور و در جهت رفاه و آسایش مراجعه کنندگان خود اقدام به اختصاص شماره همراه ویژه به این امر کرده است.

به صورتی که تمام مراجعینی که به هر نحوی قصد بدست آوردن اطلاعاتی نظیر استعلام هزینه فیزیوتراپی، نوع قرارداد، نحوه درمان، اطلاع از قیمت، نوبت دهی آنلاین و…. را دارند می توانند با ارسال نسخه و یا کد ملی خود به   (((((( واتس اپ شماره ۰۹۱۲۱۹۳۱۵۴۵ )))))) علاوه بر دریافت نسخه الکترونیک فیزیوتراپی خود، اطلاعات فوق را دریافت نمایند.

انجام خدمات فیزیوتراپی با بیمه سینا

خدماتی که بیمه تکمیلی سینا تحت پوشش خود دارد شامل موارد زیر میباشد:

فیزیوتراپی روتین حداکثر برای دو ناحیه و ده جلسه برای یک معرفی نامه

مگنت درمانی

لیزر درمانی کم توان

ضمنا مرکز فیزیوتراپی سبلان شرق با توجه به اینکه جزو مراکز تخصصی و مجهز فیزیوتراپی در تهران میباشد، دارای امکانت پیشرفته ای مانند شاک ویو درمانی، لیزر پرتوان، درای نیدلینگ یا سوزن خشک، درمان های دستی و … است.

با توجه به اینکه بیمه های تکمیلی و پایه، این تجهیزات را تحت پوشش خود قرار نمیدهند، تسهیلات خاصی را برای بیماران خود قائل شده ایم.

لذا بیماران محترم میتوانند برای اطلاع از تعرفه های بیمه و هزینه درمان خود، علاوه بر طرح سوالات خود در صفحه آنلاین مرکز فیزیوتراپی سبلان شرق، با استقاده از شماره تلفن واتس اپ ۰۹۱۲۱۹۳۱۵۴۵ ، به صورت شبانه روزی نسخه های خود را ارسال و سوالات خود را مطرح نمایند.

ضمنا تیم توانبخشی و فیزیوتراپی مجرب این مرکز اماده هستند تا ضمن انجام فیزیوتراپی در منزل برای بیمارانی که توانایی حضور در مرکز را ندارند، به بهبودی فوری و مستقل شدن اینگونه بیماران کمک کنند.

کلینیک فیزیوتراپی سبلان شرق واقع در شرق تهران با کادر مجرب و متعهد خود متدهای درمانی سوزن خشک، مگنت تراپی، لیزرتراپی و درمان دستی خدمات فیزیوتراپی را ارائه می دهد.