فیزیوتراپی در شرق تهران با بیمه تامین اجتماعی

فیزیوتراپی با بیمه تامین اجتماعی در کلینیک فیزیوتراپی سبلان شرق تهران

هزینه بالا ،دوری راه ، بیماری و هزاران مشکل دیگر باعث شده است تا افراد برای دسترسی به مراکز درمانی اولویتهایی را برای خود در نظر بگیرند.

فیزیوتراپی یکی از درمانهایی است که در ان ، نزدیکی محل سکونت و نیز هزینه درمان و کیفیت درمان در اولویت بسیاری از بیماران قرار دارد.

مرکز فیزیوتراپی سبلان شرق یکی از مراکزی است که در شرق تهران سعی کرده است که تمامی این شرایط را برای بیماران این منطقه از تهران فراهم کند.

این مرکز از یک طرف توانسته است تقریبا با اکثر بیمه های پایه و تکمیلی قراردادهای مناسبی منعقد کند، به نحوی که در بسیاری از موارد بیماران تقریبا تمامی درمان خودرا به صورت رایگان دریافت میکنند. از جمله ی بیمه های تحت پوشش این مرکز، بیمه تامین اجتماعی می باشد.

در این مرکز، بیماران دارای دفترچه تامین اجتماعی به سادگی و با کمترین هزینه می توانند از بهترین و کامل ترین تجیزات و روش های درمانی بهره مند شوند.

از طرف دیگر مرکز فیزیوتراپی سبلان شرق بعنوان یک مرکز مجهز از لحاظ تجهیزات و همچنین پرسنل درمانی تلاش کرده است تا با تمامی تجهیزات مدرن وهمچنین حضور اساتید و فیزیوتراپیست های مجرب دانشگاهی نسبت به ارائه بهترین خدمات درمانی به بیماران خود عمل گند.

گواه این مدعا ، بهبودی اکثر قریب به اتفاق مراجعه کنندگان به این مرکز و رضایت حداکثری بیماران پس از پایان درمانشان است.

به طور کلی میتوان گفت مرکز فیزیوتراپی سبلان شرق بهترین مرکز فیزیوتراپی در شرق تهران است که در دو شیفت صبح و عصر و با تجهیزات کامل از جمله لیزردرمانی، مگنت درمانی ، و درای نیدلینگ و حضور پرسنل مجرب ، اقدام به درمان طیف زیادی از بیماران ارتوپدی، مغز و اعصاب، تنفسی، و ….. کرده است.  همچنین از مزایای بزرگ این مرکز قراداد با بیمه های مختلف درمانی از جمله تامین اجتماعی می باشد.

 

لیزر تراپی                                              کلینیک فیزیوتراپی سبلان شرق

ضمنا تیم توانبخشی و فیزیوتراپی مجرب این مرکز اماده اند تا ضمن انجام فیزیوتراپی در منزل جهت بیمارانی که تونایی حضور در مرکز را ندارند، به بهبودی فوری ومستقل شدن اینگونه بیماران کمک کنند.

 

کلینیک فیزیوتراپی سبلان شرق واقع در شرق تهران با کادر مجرب و متعهد متدهای درمانی سوزن خشک، لیزرتراپی، مگنت تراپی و درمان دستی خدمات فیزیوتراپی را ارائه می دهد.

 

حضور طیف وسیعی از بیمه های درمانی از جمله بیمه نیروهای مسلح ، تامین اجتماعی، شهرداری، بانک مرکزی ، بانک ملی، بانک ملت، بیمه های تکمیلی اس او اس، البرز، کوثر،ملت، تجارت نوین،معلم ،سامان و……باعث شده است تا بیماران از حیث پرداخت هزینه های خود مشکلی را حس نکنند.