فیزیوتراپی آرتریت روماتوئید
فیزیوتراپی در آرتریت روماتوئید
می 17, 2024

بیمه تکمیلی ملت و قرارداد با بازنشستگان کشوری

بیمه تکمیلی ملت
به تازگی بیمه تکمیلی ملت در راستای خدمت رسانی و پوشش درمانی بازنشستگان کشوری، اقدام به عقد قرارداد با سازمان بازنشستگان کشوری نموده است.

در گذشته و طی سالیان متمادی مسئولیت خدمت رسانی و پوشش درمانی بازنشستگان کشوری و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی با بیمه تکمیلی آتیه سازان بوده است و این مرکز اقدام به پوشش هزینه‌های درمانی این عزیزان می‌کرده است.

اما از ابتدای سال ۱۴۰۳ سازمان بازنشستگان کشوری اقدام به تغییر بیمه گذار تکمیلی افراد تحت پوشش خود نموده است و بیمه تکمیلی ملت را جهت این امر معرفی کرده است.

لذا بازنشستگان کشوری و افرادی که تحت پوشش بیمه پایه خدمات درمانی می‌باشند جهت استفاده از خدمات درمانی و هزینه‌های جانبی نظیر اعمال جراحی مختلف، سونوگرافی، آزمایشگاه، فیزیوتراپی و سایر خدمات درمانی، باید از سال ۱۴۰۳ از بیمه تکمیلی ملت استفاده نمایند.

خدمات فیزیوتراپی مرکز سبلان شرق با قرارداد آنلاین بیمه تکمیلی ملت

در همین راستا و با توجه به اینکه مرکز فیزیوتراپی سبلان شرق، بعنوان یک مرکز فیزیوتراپی مجهز و تخصصی، دارای قرارداد آنلاین با تمامی بیمه‌های تکمیلی می‌باشد، بازنشستگان محترم کشوری می‌توانند با مراجعه به مرکز فیزیوتراپی سبلان شرق ضمن استفاده از کلیه خدمات تخصصی و عمومی فیزیوتراپی، لیزر درمانی، مگنت درمانی و… از خدمات آنلاین بیمه تکمیلی ملت که طرف قرارداد با مرکز فیزیوتراپی سبلان می‌باشد، استفاده فرمایند.

روند پذیرش بیماران فیزیوتراپی دارای بیمه تکمیلی ملت

با توجه به اینکه کلیه خدمات صدور معرفی‌نامه و کسر هزینه‌های بیمه ملت در این مرکز به صورت آنلاین می‌باشد، بیماران و مراجعین محترم نیازی به مراجعه به بیمه ملت و دریافت معرفی‌نامه و یا پرداخت هزینه ندارند.

مراجعین محترم می‌توانند با ارائه کد ملی و کد رهگیری نسخه‌ای که به صورت آنلاین برایشان صادر شده است و همچنین ارائه مدرک شناسایی نظیر کارت ملی، جهت احراز هویت، نسخه خود را مشاهده و به‌صورت آنی پذیرش شوند.

همچنین درمان در مرکز فیزیوتراپی سبلان شرق به جهت دارا بودن فضای زیاد و تجهیزات و کابین‌های فراوان نیازی به نوبت‌دهی ندارد و این مرکز یکسره از ساعت ۸ صبح لغایت ۲۰ پذیرای مراجعین محترم خواهد بود.

دلایل شایع مراجعه به مرکز فیزیوتراپی سبلان شرق

  • بیماران کمر درد
  • تنگی کانال نخاعی با درد سیاتیک
  • گردن درد
  • انواع دردهای ناحیه شانه از جمله آسیب‌های تاندونی
  • شکستگی‌های استخوانی
  • دررفتگی‌های شانه
  • شانه یخ زده
  • دردهای مفاصل زانو

ادامه خدمات تحت پوشش بیمه آتیه سازان حافظ

لازم به ذکر است که کلیه خدمات فیزیوتراپی که در گذشته تحت پوشش بیمه آتیه سازان حافظ جهت بیمه شدگان و بازنشستگان تامین اجتماعی ارائه می‌شد، به همان شکل و به طور کاملا آنلاین ادامه خواهد داشت.